O firmie

 foto1Istniejemy na rynku od 2000 roku.

Współpracując z naszymi kontrahentami, w drodze negocjacji ustalamy wszelkie warunki odbioru towarów, świadczenia usług oraz warunków płatności. Organizujemy pracę w taki sposób, aby zapewnić optymalne wykorzystanie możliwości technicznych oraz dotrzymać uzgodnionych terminów.

Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą. Gwarantujemy profesjonalną i sprawną obsługę zarówno dostawców jak i odbiorców.  Jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom, do jakich należy kompleksowa i fachowa obsługa klienta oraz – co jest priorytetową sprawą w działalności ML – dbałość o środowisko i naturalne zasoby.

Nowoczesne zaplecze technologiczne, dział logistyki, kompetencje kadry, zaufanie dotychczasowych klientów – oto cechy składające się na proponowane przez nas rozwiązania. Jeśli więc interesują Państwa eko kratki ogrodowe, trawnikowe i parkingowe w atrakcyjnych cenach zapraszamy do zapoznania się z ofertą ML Recykling.

Jesteśmy firmą, która od samego początku działa w zgodzie z ekologią. Przez ponad 15 lat codziennie dbamy o środowisko, szanując zasoby naturalne. Nasze wybory pochodzą także z recyklingu i nie naruszają cennych ekosystemów. Myślisz o zmianie wyposażenia działki lub ogrodu? Potrzebujesz przy tym pomocy fachowców? Świetnie trafiłeś!.

 

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Akceptuję